Design je vyšší level než reklama

Setkáváme se s lidmi, kteří ve svých firmách dělají skvělou práci. Pomáháme jim odstranit překážky ve srozumitelnosti a přesvědčivosti. Pomáháme jim dát jejich kvality jasně a zřetelně najevo. Pomáháme jim zlepšit jejich dosavadní komunikaci obsahově a vizuálně zároveň. Obsah i strategické uvažování ke grafickému designu neoddělitelně patří. Designérská rozhodnutí potom neděláme podle počasí.

Značka a logo

Komunikační design

Jeho cílem je změnit vaše postoje nebo chování, pokud patříte k cílovému publiku. Tomu cíli je vše podřízeno. Velkou roli hraje sebevědomí. Jak s komunikačním designem pracujeme, stojí za vaši pozornost. Design vytváříme, ale také konzultujeme, jak na věc. Více najdete na www.brandconsulting.cz.

Značka a logo

Značka a logo

Značka není jen logo a vizuální styl. Značka je příslib a očekávání zároveň. Vytváříme loga a značky zcela nové, anebo posouváme dál ty existující. Grafický manuál v cloudu pomůže s vytvářením všech aplikací. A když na to přijde, logo rozhýbáme v animaci.

Web a appky

Web a appky

I na webu nebo v appce spojíme obsah a formu. Přes všechen UI a UX design stále vidíme web především jako velkou část tváře vaší značky. Weby stavíme na vlastním redakčním systému Comet3® nebo na platformě WebFlow. Máme pro tuto službu extra značku Webbi. Více o ní najdete na www.webbi.cz.

Obaly

Obaly

Obal má jen pár slov, aby toho řekl hodně. Dobrý obal pozdraví a lidé si ho hned dají do nákupního košíku. Takové děláme. Lhostejno, zda je to etiketa, plechovka, sáček či krabice.

Obaly

Prezentace a tiskoviny

Nakopneme společně publikum. Vytvoříme strukturu a všechny slajdy v prezentaci, nejen prázdné šablony. Prezentaci pro velké plátno i podklady k rozesílání nebo speciální aplikaci. Stejné dojmy zařídíme i v tiskové podobě. Výsledkem mohou být brožury, prospekty nebo katalogy. Vrcholnou formou vaší prezentace je taková, po které následuje objednávka od vašeho zákazníka. Jmenuje se obchodní nabídka. Nelekáme se ani takové klíčové situace.

Obaly

Nástroje pro uzavírání obchodu

Na ten okamžik se často zapomíná, je ale nejdůležitější. Utratili jste mnoho prostředků na dovedení zákazníka až k uzavření obchodu. A pak mu pošlete kalkulaci v ošklivé tabulce. Tvoříme nástroje od jednoduchých šablon nabídek, přes sofistikované sales prezentery až třeba k obchodním aplikacím. Aby se obchod v poslední chvíli nepokazil.

Obaly

Komponenty

Pro všechno zajistíme potřebné součásti. Jaké to mohou být? Jedeme seznam: texty, titulky, odstavce, argumenty, tabulky, grafy, fotografie, videa, animace, skici, ilustrace, 3D vizualizace nebo technické návrhy obalů či POSm.

Grafický design musí mít tah na branku