OBSAH+FORMA

Vytváříme obsah a formu. Zároveň. Obsah i forma se tak navzájem ovlivňují, stejně jako jsou dohromady ovlivňovány svým kontextem. Když to tak dělat nebudeme, vy dostanete dvě věci, které spolu moc nefungují. Na začátku každého projektu uděláme společný workshop. Přijdeme a pochopíme vše. Jinak bychom ani nemohli pracovat. Nebojte se ale, že si libujeme v papírování. Zajímají nás podstatné souvislosti, stručně. Jdeme na věc metodicky správně, ale za postup jsou body jen na základce. Hlavní je, že se dostavují krááásné výsledky.

strategie a koncepce, značky a prizmata, brand key, obchodní argumentace, podklady a data, kreativní zadání, mood boardy, titulky a claimy, copy, infografiky, prototypy webů

Návrh grafického designu vytvořený bez pravého obsahu bude nefunkční. Je to dokonale zrádné, protože to může být i atraktivní návrh. Taková šablona ale jen těžko podpoří vaše záměry. Už jen proto, že pravý obsah pak nepasuje do předem připravených kolonek.

Ať už pracujeme na koncepci značky nebo na solitérním návrhu, vše potřebuje svoje flow. Nechceme diváka ani zahltit, ani unudit. Chceme ho nadchnout a přesvědčit. Drsně nebo jemně. Vrýt se do paměti. Chceme samé dobré a užitečné věci.

Obsah není jen král, je to bůh. Obsah a jeho rozvržení, kdy postupně divákovi odkrýváme jednotlivé jeho části, ani nesmí vznikat dodatečně nebo někde mimo na jiném stole. Vždyť je to ta nejdůležitější věc. Nový způsob designérského myšlení se jmenuje OBSAH+FORMA.